Сайт Запорізького обласного туристично-інформаційного центру

  • Головна /
  • Новини /
  • Аеропорт Дніпра перенесе рейси в Запоріжжя на час реконструкції
19.07.2019

Аеропорт Дніпра перенесе рейси в Запоріжжя на час реконструкції

Аеропорт “Запоріжжя” візьме рейси аеропорту Дніпра під час проведення його реконструкції.
Такі плани озвучили в Офісі президента України після відвідування Володимиром Зеленським будівельного майданчика нового терміналу в аеропорту “Запоріжжя”, передає БізнесЦензор з посиланням на avianews.com.

“Це нормальний, сучасний термінал. Ви молодці. Коли щось в Україні будується, це дуже приємно”, – розповів про свої враження від побаченого президент.

Згідно з раніше озвученими планами, будівництво нового терміналу в аеропорту “Запоріжжя” планують завершити до кінця 2019 року. Фінансування робіт ведеться на кошти міського бюджету Запоріжжя.
Кілька днів тому в ході робочого візиту в Дніпро Володимир Зеленський пообіцяв знайти гроші на будівництво нової злітно-посадкової смуги в аеропорту Дніпра.

У прес-службі глави держави повідомили, що президенту представили три проекти реконструкції аеродрому, однак найбільш прийнятним є проект, який передбачає будівництво смуги на місці старої.

Бюджет його реалізації становить 2,9 млрд грн, а терміни реалізації – 1,5-2 роки. За даними прес-служби, нова смуга буде відповідати сучасним стандартам і буде мати довжину 2900 метрів з можливістю подовження до 3200 метрів. Довжина існуючої смуги становить 2841 метр.

Однак реалізація такого проекту передбачає необхідність введення обмежень на польоти в Дніпро через проведення будівельних робіт. Джерело: https://biz.censor.net.ua/n3138531