Сайт Запорізького обласного туристично-інформаційного центру

16.05.2019

Благодійне Запоріжжя-2018


Це сталося! “Янголи добра” знайшли своїх власників та власниць! 😍 Іншими словами – сьогодні у Запоріжжі відзначили 26 найкращих благодійників Запорізького краю на урочистій церемонії нагородження “Благодійне Запоріжжя-2018”.

Урочистості проходили у “Червоній залі” Запорізький обласний краєзнавчий музей.

За результатами конкурсу, Запорізький край отримав
👼 8 “Янголів Добра”, оздоблених бурштином. Цими унікальними статуетками, що створені дизайн-студією “Бурштиновий світ”, нагородили переможців у 8-ми номінаціях:

🔹 “Регіональна благодійність”

🔹 “Місцева благодійність”

🔹 “Благодійна акція”

🔹 “Благодійність в охороні здоров’я”

🔹 “Благодійність в соціальній сфері”

🔹 “Волонтер року”

🔹 “Добро починається з тебе”

🔹 “Колективне волонтерство”.

Також 18 нагород вручено за другі і треті місця. Загалом на розгляд журі надійшла 71 заявка.

Церемонія нагородження стала справжнім святом для благодійників та волонтерів. Атмосферу свята допомагали створювати талановиті ведучі Дар’я Катуніна (Дарья Катунина) та Віктор Посунько (Viktor Posunko).

Своїми запальними та проникливими виступами гостей радували: оперна співачка Запорізького академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. Магара Світлана Ремжина (Svetlana Remzhina) та танцювальний колектив “Барбаріки”. А “родзинкою” дійства став виступ легендарного музичного гурту “Хорта” з піснею “Це Запоріжжя – це Україна”.

Ми щиро вітаємо переможців із заслуженими відзнаками.

Ви гордість нашого краю! Ви промені сонця у похмуру походу! Ви ковток води у розжареній пустелі. Дякуємо вам за ваші добрі справи. Хай вони повертаються до вас сторицею, а поруч з вами будуть світлі люди, які завжди підтримають та допоможуть втілити найсміливіші задуми в життя.

Конкурс “Благодійне Запоріжжя-2018” – є регіональним етапом Національний конкурс «Благодійна Україна», який багато років поспіль проводить Асоціація благодійників України. У Запоріжжі партнером Асоціації є Благодійний фонд Карітас Запоріжжя.

За неймовірні фото щиро дякуємо професійному та талановитому фотографу Сергей Личкатый.