Сайт Запорізького обласного туристично-інформаційного центру

До Запоріжжя потягом

До Запоріжжя потягом

     Залізничний транспорт залишається найбільш популярний серед українців. До міста Запоріжжя та деяких інших населених пунктів, таких як Бердянськ, Мелітополь, Василівка, можна дістатися саме залізницею. Придбати або забронювати квитки до Запоріжжя можна в будь-якій залізничній касі країни, а також на сайті Укрзалізниці www.uz.gov.ua.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Запоріжжя

Запорожье-1

    В Запоріжжі пасажирські поїзди далекого слідування приймає центральний залізничний вокзал Запоріжжя-1. Сюди прибувають прямі рейси з Києва, Львова, Харкова, Одеси, Дніпра, Кривого Рогу, Маріуполя. Звідси ж можна дістатися поїздом до Бердянська, Мелітополя, Василівки (станція Тавричеськ) та Енергодару.

     Вокзал Запоріжжя-1 знаходиться на самому початку центрального проспекту міста і добре пов’язаний зі всіма районами. Зокрема, звідси безпересадково можна дістатися основних туристичних об’єктів Запоріжжя — Національного заповідника «Хортиця», Дніпровської гідроелектростанції, Запорізького обласного краєзнавчого музею тощо.

Адреса: м. Запоріжжя, пр. Соборний, 2
Інформація по рейсам та квиткам: +38 (061) 224-40-60, 720-14-44

Сайт: www.vokzal.zp.ua

 

 

 

Запорожье-2     Вокзал Запоріжжя-2 обслуговує поїзди приміського сполучення. Звідси можна вирушити до Вільнянська, Синельникового, Нікополя, Полог, Василівки, Мелітополя тощо. Крім того, звідси відправляються електропоїзди, до станції Запорізька Січ (о. Хортиця).
Адреса: м. Запоріжжя, вул. Костянтина Великого, 1
Інформація по рейсам та квиткам: +38 (061) 720-21-61

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Василівка

Таврическ     Якщо мета вашої подорожі м. Василівка, то купувати залізничний квиток слід до станції Таврійськ. Залізничний вокзал у Василівці обслуговує поїзди дальнього та приміського сполучення. Тут зупиняються пасажирські та скорі поїзди з Києва, Харкова, Дніпра, Львова, а також поїзди класу Інтерсіті з Дніпра та Харкова.

     Міського транспорту у Василівці немає. Головні туристичні об’єкти міста розташовані недалеко від вокзалу. Так, до Василівського історико-архітектурного музею-заповідника «Садиба Попова» від вокзалу можна дістатися пішки всього за 10 – 15 хв., а до приватного зоопарку А. Пилишенка — за 25 – 35 хв. Якщо гуляти не дозволяє погода або інші обставини, завжди можна скористатися  послугами таксі.

Адреса: м. Василівка, вул. Соборна, 36
Інформація по рейсам та квиткам: +38 (06175) 7-24-09

 

 

 

 

 

Мелітополь

     Вокзал міста Мелітополь приймає пасажирські, скорі поїзди з Запоріжжя, Києва, Дніпра, Харкова, Львова а також поїзди класу Інтерсіті з Дніпра та Харкова. Також сюди прибувають поїзди приміського сполучення з Запоріжжя, Василівки, Новомиколаївки, Якимівки.
Від вокзалу до центру міста прямують маршрутні таксі №№ 1, 17.

     З Мелітополя можна рушити до Національного історико-археологічного заповідника «Кам’яна Могила», пляжів смт. Кирилівка та Приазовського району.

Адреса: м. Мелітополь, пл. Привокзальна, 1
Інформація по рейсам та квиткам: +38 (06192) 7-83-22

 

 

 

 

 

Бердянськ

     В бердянському напрямку курсують прямі поїзди з Запоріжжя, Києва, Дніпра, Львова. Це кінцева станція.

     Звідси можна дістатися міським транспортом будь-якого району міста та головних пам’яток, туристичних об’єктів міста — центра, автовокзалу, пляжів та баз відпочинку на Бердянській косі, аквапарку «Мис Доброї Надії», дельфінарію, зоопарку «Сафарі» тощо.

Адреса: м. Бердянськ, пр. Пролетарський, 117
Інформація по рейсам та квиткам: +38 (06153) 6-12-20, 6-13-22