Сайт Запорізького обласного туристично-інформаційного центру

  • Головна /
  • Новини /
  • До Запоріжжя завітала онука легендарного авіаконструктора Сікорського
23.08.2019

До Запоріжжя завітала онука легендарного авіаконструктора Сікорського

Внучату племінницю американського конструктора українського походження Ігоря Сікорського – Елеонору Сікорську-Мєрєтову вітали у Запоріжжі сьогодні, 23 серпня.
Елеонору Сікорську-Мєрєтову запросило на гостини до Запоріжжя підприємство “Мотор Січ” у рамках заходів зі вшанування 130-річчя легендарного авіаконструктора.

Родичці Сікорського показали музей підприємства, де почесне місце посідає справжній двигун з літака-велетня “Ілля Муромець”, розробленого легендарним авіаконструктором.

У свою чергу Елеонора Сікорська продемонструвала супроводжуючим дещо з речей знаменитого родича, зокрема, бритву, якою той голився. Щоправда, дарунків музею не робила.

Сікорська – онука Володимира Сікорського, рідного брата знаменитого авіаконструктора.

Довідка.

Уродженець Києва Ігор Сікорський – один із найвідоміших авіаконструкторів. Творець перших у світі чотиримоторного літака “Руський витязь” (1913 рік), важкого чотиримоторного бомбардувальника і пасажирського літака “Ілля Муромець” (1914). У 1918 році емігрував до США, де 1923 заснував компанію Sikorsky Aircraft. У 1918 році емігрував до США, де 1923 заснував компанію Sikorsky Aircraft.