Сайт Запорізького обласного туристично-інформаційного центру

Читай&кохай

Вечір. Сонце готове сховатися за обрій. У просторому холі люди. Звучить тиха мелодія. Скрипка. Повітря наповнене ароматом кави і неспішними розмовами. Музика затихає. Ведучий запрошує пройти в зал. Кілька десятків стільців стоять перед імпровізованою сценою. Світло торшера висвітлює крісло і журнальний столик. У крісло сідає чоловік середніх років. У його руках книга. Звісно ж. З напівтемного залу на нього дивиться півсотні цікавих очей. Чути неспішне читання. Проза. Ще одна книга. Рядки вірша злітають з вуст читаючого і змішуються зі звуками фортепіано. Завершальні слова. Уклін. Неголосні оплески.

Так собі ми представили наш літературний вечір знайомств. І будемо робити все можливе, щоб він був ще цікавіше і краще.
Основні кроки до підготовки ми вже зробили. Отримали згоду на участь у одній з найбільш ароматних кав’ярень міста. Запросили музикантів. Запланували установку звукового обладнання. Запросили холостяків (хочемо запросити ще).

Залишилася справа за малим – запросити вас і зрозуміти скільки ж нас буде на цьому проекті.
Збираємося в Запорізькій обласній універсальній науковій бібліотеці, знайомимося і переходимо в читальні зали. У цих залах неодружені чоловіки прочитають нам сторінки з тих книг, які вплинули на їхнє життя. Проза чи поезія. Ліміт часу для одного холостяка 6 хвилин. Після того як читання закінчиться, вип’ємо по чашці ароматного чого завгодно і знову зануримося в наше життя. Але, вже щасливіше ніж були раніше.

Ведучий та автор проекту Василий Бушаров

Запрошуємо на проект читаючих холостяків.
Реєстрація холостяків і придбання запрошень відбувається за номером 0507893059 Анна Романова