Сайт Запорізького обласного туристично-інформаційного центру

Фестиваль родини

1-2 червня в Запоріжжі пройде вже традиційний «Фестиваль сім’ї». Він пропагує сімейні цінності, спільне проведення часу сімей, здоровий спосіб життя, спорт і активний відпочинок з дітьми.

Стартує фестиваль з «Параду щасливих сімей». У ньому візьмуть участь запорізькі сім’ї, оркестр, нареченої і аніматори. Парад відбудеться 1 червня.

Протягом двох днів в рамках фестивалю на запорожців чекає безліч заходів, які будуть цікаві мамам, татам і дітям різного віку.

Коротке розклад 1 дня фестивалю – 1 червня:

10:00 – 10:30 – Площа Свободи. Збір учасників «Параду щасливих сімей».

10:30 – 11:00 – Святкова хода «Парад щасливих семьй». Учасники пройдуть від площі Свободи до Центрального парку «Дубовий гай».

11:00 – 11:30 – Урочисте відкриття фестивалю на сцені в Центральному парку «Дубовий гай»
11:30 – 19.00 – святково-розважальна програма.

В рамках фестивалю запорожці зі своїми сім’ями зможуть відвідати ярмарок спорту і професій, містечко батутів, покататися на байдарках, взяти участь в різних майстер-класах, навчитися грати на етнічних музичних інструментах, поласувати морозивом, відвідати тематичні майстер-класи, придбати сувеніру у майстрів декоративно- прикладного мистецтва і зробити на пам’ять креативні фотографії в тематичних фотозоні.

Також буде діяти інформаційний майданчик «Лікар для кожної сім’ї», публічний лекторій, локація Молодіжних хабів Запорізької області.

З 17:00 до 19:00 на головній сцені гостей фестивалю чекає концертна програма.
Розклад другого дня фестивалю ще розробляється. Відомо, що 2 червня запланована додаткова програма за участю «Федерації Спас».

У фестивалі братимуть участь представники громадських організацій, спортивних шкіл та асоціацій, волонтери, підприємці, активісти.

Організовує «Фестиваль сім’ї» коаліція громадських організацій та Ради Церков, за підтримки Запорізької обласної державної адміністрації та Запорізької міської ради.

З 2016 захід проходить за підтримки Ініціатив інфраструктурної програми для України, яка реалізовується німецької федеральної компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням уряду Німеччини.