Сайт Запорізького обласного туристично-інформаційного центру

Хорея Козацька “Пісні Української революції”

У Запоріжжі відбудеться концерт «Хореї Козацької» із презентацією музичного альбому «Пісні Української революції».

21 серпня, 18.00
м.Запоріжжя, пр. Соборний, 183
Запорізька обласна філармонія
Живий звук
Вхід вільний

«Пісні Української революції» – це спільний проект Українського інституту національної пам’яті, народного артиста України Тараса Компаніченка та гурту «Хорея Козацька», присвячений 100-річчю Української революції 1917-1921 років.

Серед авторів текстів та композиторів творів – класики української культури: Павло Тичина, Христя Алчевська, Олександр Олесь, Роман Купчинський, Ярослав Ярославенко, Михайло Гайворонський, Олександр Кониський та інші.

“Твори, що увійшли до альбому “Пісні Української революції” – це частка моєї тридцятилітньої праці пошуку правдивих музичних пам’яток про ту, унікальну своїм національним пробудженням, епоху. Усі ці твори були активно співані на великих і малих сценах України в часі 1917-21 років. Їх співали на воєнних позиціях, на шикуванні військ; вони співались кобзарями, артистами-бандуристами, оперними співаками, просвітянськими, військовими, студентськими хорами, Українською Республіканською Капелою та Українським Національним Хором. Багато творів були забуті і не звучали в Україні майже століття”, – розповідає музикант, кобзар, лідер гурту «Хорея Козацька» Taras Kompanichenko.

Завантажити альбом можна на сайті Українського інституту національної пам’яті https://bit.ly/2M7quQS

Організатор заходу: Український інститут національної пам’яті.
Партнери: Запорізька обласна державна адміністрація, Запорізька філармонія