Сайт Запорізького обласного туристично-інформаційного центру

  • Головна /
  • Події /
  • Ласкаво запрошуємо до участі у Запорізькому туристичному фестивалі «Запоріжжя — місце щастя»!

Ласкаво запрошуємо до участі у Запорізькому туристичному фестивалі «Запоріжжя — місце щастя»!

Цього року фестиваль відбудеться 12 – 13 травня у Вознесенівському парку біля каскадів водоспадів «Райдуга» — одному з найпопулярніших у місті Запоріжжя місць відпочинку.
У попередні роки фестиваль зібрав учасників з багатьох областей України: Волинської, Закарпатської, Запорізької, Кіровоградської, Київської, Полтавської, Сумської, Харківської, Херсонської.
Серед учасників фестивалю — представники туристичного бізнесу (туристичні фірми, заклади розміщення та харчування, заклади дозвілля), представники закладів культури (музеї, заповідники, театри тощо), представники національних товариств області, представництва зелених садиб, представники спортивного туризму та екстремального відпочинку, а також народні майстри.
На цьогорічному Запорізькому туристичному фестивалі можна не тільки гарно відпочити, але й замовити тур «з перших рук», придбати сувеніри, дізнатися багато цікавого про туризм в Україні та регіоні, набути необхідних ділових контактів та багато іншого.
12 – 13 травня для учасників фестивалю буде організовано інформаційний тур на узбережжя Азовського моря. Під час туру будуть презентовані кращі літні пропозиції 2018 року, готелі, бази відпочинку та заклади харчування Азовського узбережжя. Учасники туру дізнаються, як вдало поєднати відпочинок на морі з насиченими екскурсійними програмами.

Попередня програма
12 травня
8:00 – 10:00 — реєстрація учасників, забудова стендів;
10:00 – 15:00 — робота туристичної вис-
тавки просто неба, робота фуд-зони, дитячого майданчику, зони екстремального туризму тощо;
11:00 — урочисте відкриття фестивалю;
16:00 — початок інформаційного туру.

13 травня
(продовження інформаційного туру)
18:00 — повернення до м. Запоріжжя.

Як взяти участь у фестивалі?
Заповніть форму заявки на участь у Запорізькому туристичному фестивалі, що розміщена на сайті Запорізького обласного туристично-інформаційного центру
www.zotic.zp.ua
Надішліть заповнену форму до 27 квітня на електронну адресу Департаменту культури, туризму, національностей та релігій Запорізької ОДА
zaptur@ukr.net
Довідки за телефонами:
096-109-04-56, 097-599-63-63