Сайт Запорізького обласного туристично-інформаційного центру

Monatik Love It РИТМ

MONATIK У ЗАПОРІЖЖІ. ТУР СТАДІОНАМИ УКРАЇНИ

Без перебільшення король поп-музики і найпопулярніший артист України, MONATIK, вирушить в концертний тур стадіонами України. Графік туру 2019 року включає 10 стадіонів.

Стадіонний тур – це логічне продовження концертної презентації нового суперуспішного альбому мультиартиста: Love It РИТМ. У кожному з 10 міст глядачі почують як нові пісні, так і хіти артиста, що вже стали символами життєрадості, мотивації і світлих думок.

ТВОРЧІСТЬ МУЛЬТИАРТИСТА MONATIK
MONATIK – український співак, автор найбільш танцювальних і яскравих пісень, успішний композитор і саунд-продюсер, тренер-переможець проекту «Голос. Діти 4».

Хіти «Vitamin D», «То, от чего без ума», «Кружит», «Вечность» вже стали новою поп-класикою. А цієї весни до них приєднався «Love It РИТМ» – головний танцювальний сингл з останнього альбому, який разом з дивовижним кліпом просто затамовують подих.

Творчість, щирість і самобутність MONATIK гідно відзначені не тільки публікою, а й знаковими нагородами: на рахунку 12 нагород від премій YUNA, ЖАРА Music Awards, ELLE AWARDS та M1 MUSIC AWARDS.

КВИТКИ НА КОНЦЕРТ MONATIK У ЗАПОРІЖЖІ
Дуже рекомендуємо купити квиток на MONATIK в місті Запоріжжя раніше – їх вартість буде зростати. Обирайте фан-зону, якщо хочете танцювати, або сектори – якщо насолоджуватись виступом MONATIK і музикою без натовпу (особливо, якщо з вами діти).

Вхід з дітьми до 6 років – безкоштовний, тільки в сектори і без надання окремого місця.
Вхід у фан-зону дозволяється лише з 12 років і у супроводі дорослих.

Початок шоу о 20:30
Відкриття дверей о 18:00.
Приходьте на стадіон мінімум за 1,5 години до початку

Всі міста туру: https://concert.ua/events/monatik-tour

Організатор концерту – компанія VIRUS Music: