Сайт Запорізького обласного туристично-інформаційного центру

  • Головна /
  • Події /
  • НІМЕ КІНО у супроводі тапера Майка Кауфмана-Портнікова

НІМЕ КІНО у супроводі тапера Майка Кауфмана-Портнікова

Ексклюзивна подія в Запоріжжі!

НІМЕ КІНО на великому екрані! У супроводі піаніста-віртуоза Майка Кауфмана-Портнікова! 100% джазова імпровізація просто неба в історичному цетрі Запоріжжя! Старовинна архітектура, ретро автомобілі, вишукана публіка і вічні шедеври Чарлі Чапліна під акомопнимент тапера! Це не просто подія – це машина часу, яка перенесе вас у 20-ті роки минулого сторіччя!

До слова, цього року світ відзначатиме 130-ту річницю із дня народження великого актора Чарлі Чапліна. Від Лондона до Нью-Йорка, від Сіднею до Стокгольму – всюди шануватимуть легенду німого кіно. Таким чином, і Запоріжжя приєднається до всесвітнього святкування, показавши на широкий загал кращі комедії актора з живим супроводом, в традиції ХХ ст., тобто у супроводі «тапера» Маестро Майка Кауфмана-Портнікова

Mike Kaufman-Portnikov. Музикант і режисер, громадський діяч, лауреат численних міжнародних конкурсів і фестивалей. Автор музики до фільмів, вистав і мультфільмів. Рекордсмен України у напрямку «Мистецтво» (грав 12 годин поспіль лише гімн України у 72 варіаціях).

Мав спільні проекти з гуртом «Йо-гурт» (Україна), Klezmatics (USA), Sir Andrew Lloyd Webber (England), Ron Sent-John (USA), Давидом Черкаським, Богданом Ступкою. В 2018 році виступав з Оркестром Глена Міллера ВПС США.

Запрошуємо вас на ексклюзивну подію в Запоріжжі!

Коли: 18 вересня
19:00 – зустріч гостей, препаті, фотограф і сюрпризи від партнерів
20:00 – початок концерту
21:30 – afterparty
Де: майданчик у дворі Мануфактури “Розенталь”
Квитки: 250-350 грн

ІНФО і БРОНЬ квитків: http://old.musin.zp.ua/zaporozhe/concerts/nime-kino/
або за телефоном
099 36 36 172