Сайт Запорізького обласного туристично-інформаційного центру

ZOUND Festival

У липні під Запоріжжям вперше пройде фестиваль електронної музики «ZOUND Festival»
Фестиваль електронної музики «ZOUND Festival» обіцяє стати головною музичною подією цього літа для запорожців. Він пройде на території аеродрому «Широке». Який, нагадаємо, розташований недалеко від траси «Запоріжжя-Дніпро», в 18 км від центру Запоріжжя і в 67 км від Дніпра.
«ZOUND Festival» буде йти дві ночі і один день. Фестиваль розпочнеться ввечері 5 липня і завершиться вранці 7 липня. Виступлять провідні діджеї і артисти електронної музики не тільки з України, а й з Німеччини, Великобританії, Голландії. Серед них такі зірки, як ATB, Sander van Doorn, Oliver Huntemann, Booka Shade, Omnia.
Велика сцена буде працювати ночами – з 19.00 до 6.00. Її дизайн (в тому числі, освітлення і екрани) буде ефектно виглядати саме в темний час доби. А маленька буде працювати нон-стоп протягом усього фестивалю. Про це на прес-конференції в Туристичному інформаційному центрі розповіли організатори «ZOUND Festival» – представники компанія «Qievdance». У неї великий досвід організації подібних заходів в різних містах країни.

Подібний фестиваль пройде у нас вперше. (В інших містах «ZOUND Festival» проводили). Він знайшов підтримку у міської влади Запоріжжя. А генеральним партнером стала громадська організація «Запоріжжя. Платформа спільних дій».
Також, як повідомили організатори, на фестивалі планують фуд- і лаунж-зони, зону кемпінгу. Квитки – від 300 грн., Але чим далі, тим ціна буде вище. Очікується, що перший під Запоріжжям «ZOUND Festival» відвідають 10-15 тисяч чоловік.