Сайт Запорізького обласного туристично-інформаційного центру

  • Головна /
  • Новини /
  • Фотографія Кам’яної Могили перемогла у фотоконкурсі «Вікі любить землю»
05.09.2017

Фотографія Кам’яної Могили перемогла у фотоконкурсі «Вікі любить землю»

     В номінації «Краще фото області» проекту «Вікі любить Землю» перемогла фотографія Кам’яної Могили запорізького фотографа, співробітника Національного заповідника «Хортиця», автора проекту «Хортиця 365» Анатолія Волкова.

     Фото блискавки над Кам’яною Могилою — пам’яткою геології та давньої культури в Україні отримало найбільше балів серед фото природних пам’яток Запорізької області. Знаходиться ця пам’ятка поблизу м. Мелітополя біля смт. Мирне у Запорізькій області над річкою Молочною. Кам’яна Могила — це виключно природне утворення. В наші дні висота пагорба сягає 12 метрів. На 1,6 гектарах її площі нараховується близько 3 тисяч брил. Пагорб, що тисячоліттями служив людям вівтарем для відправлення язичницьких обрядів, містить декілька тисяч унікальних стародавніх наскельних зображень — петрогліфів.

     Автор бере участь у конкурсі вперше і вперше за три роки у номінації перемагає інша пам’ятка в цій області. Так, у 2014, 2015 та 2016 роках в цій номінації перемагали фото з геологічного заказнику «Дніпровські Пороги».