Сайт Запорізького обласного туристично-інформаційного центру

  • Головна /
  • Новини /
  • Готуємось! ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ ГОТУЄТЬСЯ ДО СВЯТКУВАННЯ 29-Ї РІЧНИЦІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ
11.08.2020

Готуємось! ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ ГОТУЄТЬСЯ ДО СВЯТКУВАННЯ 29-Ї РІЧНИЦІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

За участю керівниці апарату облдержадміністрації Зінаїди Бойко та заступника голови облдержадміністрації (стажування) Олександра Свистуна відбулась нарада з питань підготовки та проведення заходів на честь Дня Державного Прапору України та святкування 29-ї річниці незалежності України.
Участь в нараді також взяли директор Департаменту культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації Владислав Мороко, директор департаменту культури і туризму Запорізької міської ради Сергій Білов, керівники та представники закладів культури, представники міської влади, військовослужбовці та інші.
Як наголосили організатори свята, заходи мають пройти урочисто і з дотриманням карантинних норм. Традиційно в Запорізькій області святкові заходи відбудуться в усіх містах і селах, територіальних громадах. В усіх бібліотеках та музеях пройдуть тематичні виставки.
Зокрема, планується:
– 21 серпня відбудуться урочисті збори та святковий концерт у Запорізькому обласному академічному українському музично-драматичному театрі ім. В. Г. Магара;
– 23 серпня на острові Хортиця пройдуть урочистості на честь Дня Державного Прапору України, на які будуть запрошені ветерани та воїні АТО-ООС, військовослужбовці ЗСУ та Національної гвардії;
– 24 серпня на острові Хортиця на території Історико-культурного комплексу «Запорозька Січ» Національного заповідника «Хортиця» планується провести велику програму свята. Свої мистецькі подарунки до свята тут презентуватимуть Запорізький академічний обласний український музично-драматичний театр ім. В.Г. Магара, Запорізька обласна філармонія, провідні запорізькі рок-гурти.
Святкові заходи будуть транслювати онлайн, для ефектних зйомок планується задіяти вертоліт. Для глядачів готуються цікаві сюрпризи.
На наступній нараді буде оголошено більш детальний план свята.
На изображении может находиться: 1 человек, стоит, гостиная и в помещении