Сайт Запорізького обласного туристично-інформаційного центру

  • Головна /
  • Новини /
  • Колективи Запорізької обласної філармонії готуються відзначати ювілей закладу і області
28.01.2019

Колективи Запорізької обласної філармонії готуються відзначати ювілей закладу і області

“Історія Запорізької філармонії розпочалася 11 січня далекого 1939 року та сповнена яскравими подіями, аншлаговими концертами, блискучими прем’єрами, самобутніми програмами та невгасимим творчим запалом видатних майстрів сцени, які протягом десятиліть наповнювали золотий фонд національної культури безцінними скарбами духовності.

Пишаємося тим, що наш колектив – це команда однодумців, професіоналів високого рівня, які з гордістю віддають свій талант улюбленій справі, втілюють в життя сміливі проекти. Разом ми плекаємо кращі традиції, зберігаємо вірність високим ідеалам академічного мистецтва і, водночас, відкриті для сучасних сміливих експериментів та новаторських рішень.

Високо цінуємо яскравий талант і безперервний творчий пошук, безмежну відданість сцені та активну життєву позицію кожного працівника філармонії. Впевнені, що наша праця і надалі вірно слугуватиме ідеї позитивного іміджу Запорізького краю, зміцнюватиме свій авторитет плідною концертною діяльністю академічного симфонічного оркестру, академічного козацького ансамблю пісні і танцю «Запорожці», ансамблю бандуристів «Божена», Диксиленду артистів академічного симфонічного оркестру та провідних солістів.

Бажаємо всім причетним до цієї події міцного здоров’я, родинного затишку, особистого щастя і нових здобутків у благородній справі відродження, збереження та примноження національного мистецького надбання.

Нехай і надалі надає нам сил підтримка та любов численних шанувальників!

Зі святом, з ювілеєм!”