Сайт Запорізького обласного туристично-інформаційного центру

27.03.2019

Кирилівка отримає власний туристичний бренд

Конкурсні роботи можна надсилати за адресою kirillovkakultura@gmail.com із позначкою “Конкурс на кращий туристичний бренд”.

Конкурс на створення власного туристичного бренду оголосили в Кирилівці Запорізької області. Як повідомили в прес-службі селищної ради, в конкурсі можуть брати участь як фізичні, так і юридичні особи.

“Для створення позитивного туристичного іміджу громади в Україні і за кордоном, просування культурного, економічного, наукового і соціального потенціалу громади Кирилівська селищна рада разом із КЗ “Центр культури, дозвілля і мистецької освіти Кирилівської селищної ради Якимівського району Запорізької області” вирішили оголосити конкурс на створення туристичного бренду Кирилівки. Він буде використовуватися в рекламних, маркетингових та інших заходах, пов’язаних зі всіма сферами діяльності нашої громади”, – уточнили у прес-службі селищної ради.

Конкурсанти повинні розробити туристичний логотип та символіку, при цьому бренд має бути унікальним. Конкурс проводиться в два етапи: прийом заявок та конкурсних робіт, засідання конкурсної комісії та відбір переможця. Конкурсна робота, яка набрала найбільшу кількість голосів, буде вважатися переможцем.