Сайт Запорізького обласного туристично-інформаційного центру

  • Головна /
  • Новини /
  • Макс Барських, запальні танці і багатотисячна публіка: як в Запоріжжі пройшов перший день фестивалю на пляжі
29.06.2019

Макс Барських, запальні танці і багатотисячна публіка: як в Запоріжжі пройшов перший день фестивалю на пляжі


Вчора, 28 червня, в Запоріжжі на Центральному пляжі пройшов перший день фестивалю «Пляжний Бум».

Захід приурочений до Дня Конституції України та Дня молоді. Цього року ці два свята в місті вирішили відзначити в новому форматі – фестивалі на пляжі.

Для городян і гостей міста підготували різні локації: фотозоні, фудкорти, зона для активного відпочинку і спортивних ігор, водна зона з атракціонами.

Надвечір на пляжі зібралися близько 10 тисяч запоріжців. Завершенням першого дня фестивалю став святковий концерт за участю українських артистів. Першою на сцену вийшла Tayanna. Співачка виконала свої популярні пісні, зрідка спрямовуючи мікрофон в сторону глядачів, щоб вони їй підспівували.
Наступними на сцену «увірвалися» учасники групи “Агонь” (колишній колектив “Quest Pistols”). Артисти «прокачали» публіку своїми відомими хітами і запальними танцями. Під час виконання пісні «Ты так красива» один з учасників групи Костя Боровський спустився зі сцени з трояндами і роздарував їх запоріжанками.
Хедлайнером вечора став Макс Барських. Глядачі дуже чекали появи артиста і підспівували під час кожної пісні. Співак заявив, що сумував по Запоріжжю і дуже радий опинитися в цей вечір в нашому місті.
ісля запорожці, які не розійшлися після закінчення виступу Макса Барських, танцювали під композиції від колективу «Skorotusa».

Нагадаємо, сьогодні фестиваль «Пляжний Бум» продовжиться. На Центральному пляжі проходять чемпіонат з аквабайку, змагання з Street Workout, пляжного волейболу та масштабна водна битва.