Сайт Запорізького обласного туристично-інформаційного центру

  • Головна /
  • Новини /
  • Мер Запоріжжя вирішив не переносити Покровський ярмарок на Хортицю
27.08.2019

Мер Запоріжжя вирішив не переносити Покровський ярмарок на Хортицю

Нагадаємо, що 23 серпня мер Запоріжжя зустрівся на Хортиці зі співаком Олегом Скрипкою та разом з ним вони обговорили перенесення свята на Хортицю і майбутні локації. Так, свято з великого ринку з шашликами та випивкою хотіли перетворити в культурна подія. Мер Володимир Буряк пропонував запросити на Хортицю кращих майстрів (зі своїми творами) з усієї України.

Після публікації поста, в “Фейсбуці” обрушився цілий шквал коментарів, в яких люди обурювалися з приводу виборах нового місця проведення ярмарку. Головні тези були такими: 1) Хортиця потоне в смітті і алкоголі, 2) Там ніде паркуватися, 3) Туди неможливо дістатися.
В результаті Буряк здався і сьогодні, 27 серпня, опублікував пост, в якому погодився на колишнє місце проведення ярмарку.
“Райдуга” так “Райдуга”.

Почитав ваші коментарі. З огляду на те, що більшість запоріжців проти ярмарку на Хортиці – доручив департаменту культури займатися підготовкою до проведення заходу на каскаді фонтанів “Райдуга”.

Що хотілося б сказати активним коментаторам: добре і правильно те, що ви небайдужі до того, що відбувається в місті. Ще краще те, що ви висловлюєте свою думку і даєте поради. Ось тільки окремим коментаторам хотілося б побажати: вчіться бути європейцями не лише в прагненні до демократичного суспільства та цінностей – навчіться також європейській культурі, в тому числі й спілкування!

Щодо ярмарку. Щиро хотілося окультурити захід, зробити його в стилі українських традицій”, – пишет мэр..

“Так, без нескінченних шашликів, випивки, розпродажу шапок і шкарпеток. Тому розглядали Хортицю, оскільки хотілося уникнути базару на виїзді.

Але, я чую вас і читаю ваші коментарі. Тому рішення прийнято: ярмарок буде на “Райдузі”