Сайт Запорізького обласного туристично-інформаційного центру

  • Головна /
  • Новини /
  • Міністерство культури запрошує до участі в унікальному фестивалі «BURNING МAN»
01.08.2019

Міністерство культури запрошує до участі в унікальному фестивалі «BURNING МAN»

Міністерство культури України запрошує долучитися до конкурсу на представлення своєї відеороботи на фестивалі «Burning Man». До участі запрошують усіх, хто створює цифровий контент в Україні: дизайн, графіку, спецефекти ігор, фото, відео, VR, AR, оцифровує культурну спадщину, та тих, хто працює з традиційними формами мистецтва.

Цього року понад 100 українських та міжнародних медіа-артистів уперше створять відеопроєкцію та презентують сім відеомапінг перформансів на поверхні піраміди. В цьогорічній тематиці фестивалю «Burning Man» — метаморфози, а саме: алхімія, єгипетські піраміди, діджиталізація світу, історія мистецтва, культура України, космос, трансформація людини.

Щоб потрапити до міжнародної команди медіа-артистів, потрібно до 15 серпня подати свою анкету на http://digitalculture.in.ua.

За словами організаторів, «Burning Man» — щорічний восьмиденний фестиваль незалежного мистецтва, що відбувається в США, штат Невада, в пустелі Блек-Рок і не схожий на жоден з культурних заходів світу. Самі організатори фестивалю визначають подію як експеримент зі створення спільноти радикального самовираження, яка в цьому повністю покладається тільки на себе. На тиждень у пустелі встановлюються твори сучасного мистецтва. Деякі з них спалюються творцями до закінчення «Burning Man».

По закінченню фестивалю учасники прибирають усі сліди свого перебування, а його місце розташування в пустелі рік за роком змінюється та визначається нова тема фестивалю.