Сайт Запорізького обласного туристично-інформаційного центру

  • Головна /
  • Новини /
  • На честь ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ Запорізька обласна філармонія виступила з кавер-шоу в Києві
20.08.2019

На честь ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ Запорізька обласна філармонія виступила з кавер-шоу в Києві

За підтримки облдержадміністрації 18 серпня у комплексі «Співоче поле» Печерського ландшафтного парку міста Києва відбувся показ кавер-шоу Запорізької обласної філармонії «Фольк & Rock».

Захід організовано у рамках святкування Дня незалежності України та відзначення 80-річчя Запорізької області. Запоріжців гостинно зустріли адміністрація та працівники Київського міського центру народної творчості та культурологічних досліджень, а також культурно-мистецького комплексу «Співоче поле» у Печерському ландшафтному парку.

Мистецький проєкт просто неба «Фольк & Rock», який презентували у столиці артисти Запорізької обласної філармонії, – це сучасне бачення українського фольклору, поєднання етнічної музики, народної хореографії і сучасних рок-композицій.

На «Співочому полі» прозвучали пісні у виконанні академічного козацького ансамблю пісні і танцю «Запорожці» Запорізької обласної філармонії, кавер-гурту «FAR4» та Сабіни Сафарлі – загалом до Києва поїхала творча делегація у складі 80 осіб. Українські хіти звучали у цікавій сучасній обробці, яка поєднала стилі етно та рок.

Директор Департаменту культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації Владислав Мороко привітав запорізьких артистів із черговим успішним виступом у столиці та зазначив, що Запорізька обласна філармонія – єдина, яка здійснює такі гастролі до столиці регулярно протягом усіх останніх років завдяки підтримці обласної влади.

Глядачами яскравого шоу стали сотні киян, гостей столиці та чимало вихідців із Запорізького краю, які зараз проживають у Києві.