Сайт Запорізького обласного туристично-інформаційного центру

  • Головна /
  • Новини /
  • ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсного добору на посаду директора комунального закладу «Запорізький обласний краєзнавчий музей» Запорізької обласної ради
26.09.2019

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсного добору на посаду директора комунального закладу «Запорізький обласний краєзнавчий музей» Запорізької обласної ради

Запорізька обласна рада оголошує конкурс на посаду директора комунального закладу «Запорізький обласний краєзнавчий музей» Запорізької обласної ради.

1. Строк приймання документів на участь у конкурсі
Документи на участь у конкурсі приймаються з 26 вересня 2019 року упродовж 30 днів до 25 жовтня 2019 року (включно).

2. Початок формування конкурсної комісії
Запорізька обласна рада (далі – Орган управління) розпочинає формування конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора комунального закладу «Запорізький обласний краєзнавчий музей» Запорізької обласної ради з 26 вересня 2019 року.

3. Умови проведення конкурсу

Обов’язковою умовою проведення конкурсного добору є його відкритість.

Представники засобів масової інформації та громадськості мають право бути присутніми на засіданнях конкурсної комісії під час проведення співбесіди з кандидатами, під час якої публічно презентуються запропоновані проєкти програм розвитку закладу культури на один і п’ять років.

Орган управління забезпечує відео- та аудіофіксацію всіх засідань конкурсної комісії та розміщує матеріали засідань конкурсної комісії на своєму офіційному вебсайті zor.gov.ua.

Усі зацікавлені особи можуть взяти участь у конкурсі на посаду директора комунального закладу «Запорізький обласний краєзнавчий музей» Запорізької обласної ради.
Особа, яка бере участь у конкурсі, упродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу подає до виконавчого апарату Запорізької обласної ради такі документи:
– заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
– автобіографію, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;
– копію документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту;
– два рекомендаційні листи довільної форми;
– мотиваційний лист довільної форми.

Особа може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості.
Зазначені документи надсилаються на поштову та електронну адреси: проспект Соборний, 164, м. Запоріжжя, 69107, відділ трудових відносин управління з питань соціально-економічного розвитку та бюджету виконавчого апарату Запорізької обласної ради, номер контактного телефону: (061) 239-07-12, Волкова Наталія Євгенівна; електронна адреса: kadry@zor.gov.ua.

Відповідальність за достовірність поданої інформації несе кандидат.

Публічні презентації проєктів програм розвитку закладу культури на один і п’ять років кандидати презентують під час другого засідання конкурсної комісії.

4. Строки проведення конкурсу
Конкурсний добір починається 26 вересня 2019 року та закінчується не пізніше 26 листопада 2019 року.

5. Вимоги до кандидатів для участі у конкурсі
Кваліфікаційні вимоги:
– вища освіта;
– стаж роботи у сфері культури не менше трьох років;
– володіння державною мовою;
– здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Не може бути призначена на посаду керівника комунального закладу культури особа, яка:
– за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;
– має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалось адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;
– є близькою особою або членом сім’ї керівників органу управління.

З інформацією, що стосується умов праці, відомостями про матеріально-технічну базу закладу культури, фінансову звітність за попередній бюджетний період закладу культури можна ознайомитись на офіційному вебсайті Запорізької обласної ради zor.gov.ua.