Сайт Запорізького обласного туристично-інформаційного центру

  • Головна /
  • Новини /
  • Сотні запоріжців зійшлися в масштабній інтелектуальній битві
19.05.2019

Сотні запоріжців зійшлися в масштабній інтелектуальній битві

У Запоріжжі відбувся міський турнір з гри «Що? Де? Коли? »
18 травня під Палаці спорту «Юність» відбувся міський турнір з гри «Що? Де? Коли? ». На змагання прийшла рекордна для Запоріжжя кількість команд – 140. Організатором інтелектуальної гри виступає управління по роботі з молоддю та сім’єю Запорізької міськради.
— На міському турнірі з гри «Що? Де? Коли?» зібралося рекордне число команд, і ми з упевненістю можемо сказати, що це наймасштабніша для нашого міста гра. В Палаці спорту «Юність» зібралося 140 команд, тобто більш ніж 800 жителів міста. Цікаво, що турнір зібрав людей різного віку. Це команди різних фірм, підприємств, університетів, коледжів, шкіл та просто хороших друзів і знайомих. Тематика запитань буде різною, аби всім присутнім було цікавіше грати, – розповів начальник управління по роботі з молоддю та сім’єю Запорізької міськради Олексій Савицький.
Провів турнір провідний офіційної гри «Що? Де? Коли?» Олександр Андросов. Для того, щоб гра була максимально цікавою, він підготував новий пакет питань на різні теми. А для того, щоб змагання були ще й чесними, питання і відповіді на них знав тільки одна людина – ведучий.

Гра пройшла в звичайному форматі – три етапи по 12 питань. Якщо команди набирали однакову кількість очок, то у них була «перестрілка». Вони відповідали на питання до тих пір, поки одна з них не дасть невірну відповідь.
Учасники гри, серед яких було багато школярів і молоді розповідають, що прийшли на турнір не за перемогою, а швидше за все за новими знаннями та емоціями. Так, старшокласники школи №106, що в Хортицькому районі, зібралися, щоб добре провести час і завести нові знайомства.

– Ми готувалися до турніру протягом усього навчального року. Але підготовка у нас проходить не сидячи за партами, а за такими ж іграми. Ми щороку проводимо гру «Що? Де? Коли? »У нас в школі між різними класами. Тому для хлопців подібний формат не новина, єдине, чим відрізняються наші шкільні гри від цієї – кількість команд. Ми налаштовані позитивно і готові до будь-якого результату турніру. Адже ми сюди прийшли не за перемогою, а отримати нові знання, познайомитися з дітьми з інших шкіл. Це буде дуже корисним досвідом для всіх нас. А якщо ми не будемо знати відповіді на якісь питання – не біда. Дізнаємося щось нове для себе і вже точно ніколи не забудемо. Я вважаю, що проведення подібних заходів дуже важливо для міста і молоді. Адже діти ростуть, і вони повинні думати про себе, про життя міста та країни. Підростаюче покоління – це майбутнє нашої країни і такі турніри допомагають їм рости і розвиватися в правильному, інтелектуальному напрямку, – поділилася з «Індустріалкой» керівник команди школи №106 Ольга Чуприна.
В кінці гри визначили три команди-переможця. Вони отримали почесні кубки та пам’ятні призи – наручний годинник.