Сайт Запорізького обласного туристично-інформаційного центру

  • Головна /
  • Новини /
  • Синьо-жовтий стяг піднято на 390 метрів над рівнем моря
23.08.2019

Синьо-жовтий стяг піднято на 390 метрів над рівнем моря

З нагоди Дня Державного прапора України та 28-ї річниці незалежності України на телевізійній вежі у селищі Комиш-Зоря Більмацького району підняли найвищий в області Державний прапор України. З урахуванням особливостей рельєфу він здійнявся на найбільшу в області висоту − 390 метрів.

Урочиста церемонія проводиться п’ятий рік поспіль та зібрала представників Більмацької, Комиш-Зорянської, Новоукраїнської та Смирновської об’єднаних територіальних громад, військовослужбовців державної спеціальної служби транспорту, волонтерів, представників влади та громадськості.

Під звуки козацького маршу учасників свята привітали діти в національному вбранні. Серед них – переможці учнівських олімпіад, спортивних змагань, конкурсів винахідників, майбутні інженери, вчителі, лікарі.

До зібрання звернулися заступник директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Олександр Зубченко, голова районної ради Юлія Симоненко, голова Більмацької райдержадміністрації Артем Попов, керівник Запорізької філії концерну «РРТ» Євген Левін.

Під час заходу прозвучали народні пісні та вірші про Україну у виконанні вихованців районного будинку культури.

Довідково.

Комиш-Зорянську телевежу було збудовано в 1973 році, її висота становить 248 метрів. Башта здійснює трансляцію шести українських телевізійних каналів у ефірному мовленні та 32 – у цифровому.