Сайт Запорізького обласного туристично-інформаційного центру

  • Головна /
  • Новини /
  • У краєзнавчому музеї відкрили головну виставку міжнародного фестивалю сучасної фотографії «Odesa Photo Days»
10.08.2019

У краєзнавчому музеї відкрили головну виставку міжнародного фестивалю сучасної фотографії «Odesa Photo Days»

У трьох залах Запорізького обласного краєзнавчого музею відкрили головну виставку 5-го міжнародного фестивалю сучасної фотографії «Odesa Photo Days» з 11 серій фотохудожників різних країн. Вона називається «Точка зору» і представляє сукупність авторських поглядів на багатогранність світу і безліч шляхів порозуміння реальності.
Виставка вийшла незвичайною, нічого подібного в Запоріжжі ще не показували. І її варто подивитися. Фотографії не тільки розміщені на стінах, але і стали елементами інсталяцій.
– «Odesa Photo Days» – єдиний в Україні фестиваль сучасної фотографії, – розповідає «Індустріалке» його медіа-координатор Валерія Шевченка. – У нас щороку нова тема фестивалю. І до нього приурочена тема головної виставки. Її 11 учасників – фотохудожників і творчих колективів – пройшли відкритий конкурс, на який подали 192 заявки з 27 країн. Головна виставка подорожує вдруге. «Точку зору» бачили в Хмельницькому. У планах – Ужгород і Київ.

Квест для глядача
Таку чудову виставку запорожці можуть побачити завдяки ініціативі директора краєзнавчого музею Михайла Мордовського, захопленого фотографією.

-Спостерігав за цим фестивалем з моменту його виникнення, він дуже цікавий, – каже Михайло Михайлович. – В цьому році побачив, що він почав подорожувати по Україні. Запросив фестиваль в Запоріжжя і був дуже радий, коли отримав згоду. «Odesa Photo Days» – вперше в Запоріжжі. А ми вперше беремо настільки велику виставку, яка розтягнулася по трьох поверхах. Думаю, нашим відвідувачам буде цікаво помандрувати по музею. Це такий як би арт-квест. Виставка дуже високого рівня. Це відмінна можливість показати запорожцям нове візуальне мистецтво.