Сайт Запорізького обласного туристично-інформаційного центру

  • Головна /
  • Новини /
  • У Запоріжжі будуть знімати серіал про козаків, де зіграє наш відомий земляк
19.07.2019

У Запоріжжі будуть знімати серіал про козаків, де зіграє наш відомий земляк

У середині серпня в Запоріжжі, на острові Хортиця, зніматимуть серіал про козаків «Абсолютно брехливі історія». Головну роль в якому, до речі, буде грати наш відомий земляк, зірка фільму «Киборги» Андрій Ісаєнко.
«Абсолютно брехлива історія» – це історична пригодницька комедія, події якої розгортаються в кінці 16 століття. Щоб викупити мати з турецького полону, Іван краде коштовності у московського царя. В тому числі, і магічну сережку, заставу непереможності влади цього царя. Сергійко потрапляє на Запорізьку Січ і виявляється в вусі Кошового. Виявляється, що викрасти її у козаків ще складніше. Крім того, за Іваном йде полювання з боку московського царя.

Яка ж зйомка фільму про козаків без Хортиці
Зйомки проходять у Києві – в павільйоні і в Національному музеї народної архітектури та побуту України «Пирогово”. А також в кар’єрі в Коростишеві Житомирської області і в Хотині Чернівецької області. Про це «Індустріалке» розповіла генеральний продюсер серіалу «Абсолютно брехливі історія» Оксана Іванюк.
І, звичайно, яка ж зйомка фільму про козаків без Хортиці і знаменитого історико-культурного комплексу «Запорізька Січ»? Нагадаємо, що тут знімали і нині заборонений фільм Володимира Бортка «Тарас Бульба», в масовці якого брали участь багато запорожців. Він вийшов в 2009 році, а на Хортиці його знімали в 2007 році. Цікаво, що деякі туристи вважають, що «Запорізьку Січ» створили спеціально для цієї кінострічки. Але комплекс побудували раніше, в 2005 році. (Які ще смішні стереотипи і помилки про Хортицю є у туристів, читайте тут).

До слова, для зйомок в Запоріжжі запрошують бажаючих знятися в масовці. Але – тільки чоловіків, адже на Січ жінок не пускали. Записатися на масовку можна по телефону: + 38-063-983-94-20.