Сайт Запорізького обласного туристично-інформаційного центру

  • Головна /
  • Новини /
  • У Запоріжжі презентували міські молодіжні заходи на 2019 рік
08.04.2019

У Запоріжжі презентували міські молодіжні заходи на 2019 рік

Запорізькі студенти, активісти та представники міської молодіжної ради презентували програму міських молодіжних заходів на поточний рік «Мої 19».

Про це повідомляє прес-служба мерії.
Молодіжні заходи спрямовані на підтримку і розвиток соціальної активності молодого покоління, реалізацію творчого потенціалу, пропаганду здорового способу життя, профілактику негативних явищ у молодіжному середовищі, підтримку інтелектуальної та обдарованої молоді, організацію дозвілля.
За словами заступника міського голови Запоріжжя Анатолія Пустоварова, є три важливі напрямки в роботі. Перше — це освіта і працевлаштування. Друге — соціальні програми (на молодіжне кредитування виділено 13 млн грн, близько 5 млн грн — на стипендії для молоді і на допомогу в розвитку, розвиваючі програми і семінари). І третє — блок творчості і дозвілля.

У місті на поточний рік заплановано більше 40 масштабних молодіжних заходів. Серед них – інтелектуальні змагання «Мафія» та «Що? Де? Коли?», акція «Стопсміття», фестиваль Springfest, школа молодого підприємця Businesson line, шоу водних видів спорту та велодень, які чекають на запоріжців весною. Крім цього, у квітні стартує вже відомий проект «Ліга сміху», а у травні — «Битва університетів».

Влітку жителів та гостей міста запрошують відвідати фестиваль сім’ї, фестиваль вуличного мистецтва «Кольорове місто» та масштабний музичний фестиваль до Дня молоді. Чимало заходів заплановано і на осінь. У місті відбудуться фестивалі Zobifest та Urbanfest, молодіжний форум, творчий конкурс «Перлина Запоріжжя», масштабне спортивне шоу «Запорізький спорт. Будемо разом» та святкування Дня студента.