Сайт Запорізького обласного туристично-інформаційного центру

06.04.2019

У Запоріжжі пройде Пасхальний марш

Сьогодні відбулося перше засідання організаційного комітету з питань проведення дев’ятого Пасхального Маршу.

«Так, у Запоріжжі відбудеться святкова Великодня хода, яка об’єднає велику, багатонаціональну родину. До заходу планується залучити якомога більше представників різних християнських церков та конфесій, національних громад, які живуть у Запорізькому краї», – розповів голова Асоціації національних меншин Запорізької області Науфаль Хамдані.

«Коли зародилася ідея проведення масового знакового заходу і коли ми зайнялися його організацією, ми поставили собі за мету – об’єднати запорізьку родину. Адже головне, що є в наших серцях – це віра. Віра у добро і злагоду, віра у силу Великодніх свят, віра один в одного, у перемогу добра над злом і, зрештою, у завершення нашою Перемогою кровопролитної війни на нашій священній українській землі! Так, Пасхальна Хода має стати знаковим заходом, який консолідує нас і – маємо надію – до неї доєднається якомога більше земляків і гостей нашого краю. Запрошуємо всіх і кожного – приходьте, святкуйте разом з нами!» – сказав директор Департаменту культури, туризму, національностей та релігій Запорізької облдержадміністрації Владислав Мороко.

Так, святкову громаду буде проведено у формі пішого проходу колони по проспекту Соборному від бульвару Шевченка до площі Героїв. На чолі ходи буде іти костюмована громада, яка представляє національності, що проживають у Запоріжжі з прапорами своїх країн, та буде їхати автомобіль з гучномовцем, з якого лунатиме християнська музика та привітання з Пасхою жителів і гостей міста.

Збір учасників ходи – 28 квітня о 16.30 у парку біля ПК «Дніпроспецсталь». Прохід до площі Героїв – з 17.00 до 18.00.