Сайт Запорізького обласного туристично-інформаційного центру

  • Головна /
  • Новини /
  • У Запорізькій області відремонтують об’єкти культури
04.09.2019

У Запорізькій області відремонтують об’єкти культури

На поточний рік у держбюджеті передбачено на розвиток інфраструктури ОТГ Запорізької області передбачено 132,7 млн грн.

Переважна більшість піде на реконструкцію сільських, районних будинків культури, центри культури та дозвілля, будинки дитячої творчості, де будуть проведені як точкові ремонти, реконструкції із застосуванням енергозберігаючих технологій, так і капітальні ремонти приміщень.

До них включено 13 проєктів реконструкції та капітального ремонту в сфері культури у Запорізькій області на суму 16,1 млн грн, повідомляє прес-служба ЗОДА.

Зокрема це стосується: капремонту будівлі Ботіївського сільського будинку культури Приазовського району, реконструкція із застосуванням енергозберігаючих технологій будинку культури у с. Велика Білозерка, капітальний ремонт даху Охрімівського будинку культури Якимівського району, капітальний ремонт будинку культури у с. Мала Токмачка Оріхівського району, реконструкція приміщень будинку культури у с.Старобогданівка Михайлівського району, капітальний ремонт покрівлі будинку культури с.Петрівка Приморського району, капітальний ремонт (заміна вікон та дверей, ремонт ганку з улаштуванням пандуса) будівлі будинку культури у с.Осипенко Бердянського району, реконструкція Нововасилівського СБНТД у с.Нововасилівка (зала для фізкультурно-оздоровчих занять), реконструкція даху будинку культури у с. Роздол Михайлівського району, капітальний ремонт будинку культури у с.Смирнове Більмацького району, капітальний ремонт будинку культури у с.Олексіївка Більмацького району, капітальний ремонт Титовського будинку культури Більмацького району, капітальний ремонт покрівлі нежитлової будівлі Петрівського сільського клубу філія № 6 Чорноземненського старостинського округу, що розташований у с.Петрівка Якимівського району.