Сайт Запорізького обласного туристично-інформаційного центру

03.06.2019

В Енергодарі з’явився іменний фонтанДля більшості енергодарців будь-якого віку одним з улюблених місць відпочинку є парк Перемоги Запорізької АЕС: ошатний, чистий, затишний, зі спортивними, дитячими і сценічними майданчиками, музеєм військової техніки під відкритим небом, тінистими доріжками уздовж озера – це парк не соромно показати і гостям нашого міста. Свого часу він став даниною поваги і подяки ветеранам Другої світової від тодішнього директора ЗАЕС В’ячеслава Тищенка. На жаль, він пішов з життя, але пам’ять після себе у містян залишив велику.

У свою чергу, підкреслює en-media, його традиції продовжили старші сини В’ячеслава Тищенка – Олександр і Олексій, які в пам’ять про свого батька зробили містянам ще один подарунок: новий пішохідний фонтан у парку Перемоги. Його урочисте відкриття відбулося 1 червня.

Відкриття фонтану стало чудовим подарунком для Енергодарської дітвори, яка разом з батьками прийшла в парк. Працівники культурно-ділового центру ЗАЕС організували для них прекрасну розважальну програму з іграми, піснями, конкурсами та навіть «міжпланетними подорожами».