Сайт Запорізького обласного туристично-інформаційного центру

  • Головна /
  • Новини /
  • Відомий мандрівник і телеведучий Дмитро Комаров встановив новий рекорд
08.04.2019

Відомий мандрівник і телеведучий Дмитро Комаров встановив новий рекорд

У команді з досвідченими пілотами та незмінним оператором «Світу навиворіт» він за мінімальний термін облетів максимальну кількість аеродромів України. Мета рекорду, за словами екстремала, не цифри, а – привернення увагу до малої авіації. Наша знімальна група побувала на аеродромі в Широкому, куди команда відчайдух приземлилися на другий день рекордного польоту.

Аеродром у селі Широкому став частиною Національного рекорду. Протягом трьох днів телеведучий Дмитро Комаров у команді досвідчених пілотів встиг приземлитися на 33 аеродромах країни.

Долаючи тисячі кілометрів за такий короткий термін, команда женеться не за цифрами. Мета польоту полягає в іншому.

Сьогодні в Україні функціонує близько 80 сертифікованих аеродромів. Головне завдання — забезпечити розвиток авіації загального призначення, зробити її більш доступною, і не лише для туризму.

Аеродром у Широкому вже на шляху розвитку. Минулого року розпочалася його реконструкція. В майбутньому тут планують відкрити аероклуб для парашутистів, авіамоделістів, проводити змагання та фестивалі.

І хоча команду відчайдух запоріжці відпускати не хотіли, маршрут не терпить зволікань, все розписано по хвилинах. Тож залишається чекати нової зустрічі.

7 квітня команда фінішувала на аеродромі в Коломиї, де, власне, і починався триденний політ. А вже сьогодні Національний реєстр рекордів України його офіційно підтвердив.