Сайт Запорізького обласного туристично-інформаційного центру

23.07.2020

Відпочинок у Кирилівці

1. Кирилівка оголошує про початок курортного сезону! На сьогоднішній день Кирилівка успішно пройшла всі етапи карантину, без жодного захворювання на коронавірусну інфекцію та готова до прийому гостей!Наголошуємо, що за словами головного санітарного лікаря України В.Ляшка, морська сіль у поєднанні з ультрафіолетовим випромінюванням знищює збудників коронавірусу! Саме тому узбережжя Кирилівки, гостинно розчиняє для Вас лагідні обійми Азовського моря, пропонує насолодитися, лікувальним повітрям нашої акваторії, відчути на собі цілющі властивості Молочного та Утлюцького лиманів та почувати себе у безпеці на відпочинку у Кирилівці.


2. Кирилівка оголошує про початок курортного сезону без коронавірусу! Курорт пропонує поринути в атмосферу драйву на найдивовижніших білосніжних пляжах Азовського узбережжя Кирилівки та розчинитись у приголомшливих заходах сонця, що в свою чергу дають змогу відчути стан спокою, комфорту та релаксу і перелаштуватись на позитивний лад. В цьому році Кирилівка пропонує ще більше комфортних номерів та локацій у нових сучасних готелях європейського рівня. Тому у цьому сезоні: феєричні розваги, драйвовий відпочинок, природні фотозони, безліч спортивних та релаксуючих заходів – тільки у Кирилівці і лише для Тебе!


3. Кирилівка оголошує про початок сезону без коронавірусу! Тебе чекає найтепліше та найлагідніше Азовське море, екологічно чиста, заповідна територія, неповторні морські пейзажі, унікальні лимани, та дельфіни, з якимити можешь поспілкуватися у живій природі, тому що ці дивовижні істоти повертаються у рідні пенати, завдяки відновленню рівноваги природно – екологічного балансу акваторіальної екосистеми нашого узбережжя. У літку 2019 року на узбережжі, біля Кирилівки нарахували до 200 особин. Ці надзвичайно зворушливі савці чекають зустрічі з тобою і цього літа.