Сайт Запорізького обласного туристично-інформаційного центру

06.08.2019

Як у Запоріжжі розвивається індустріальний туризм

Індустріальний туризм у Запоріжжі розвивається. З моменту першої екскурсії комбінат «Запоріжсталь» відвідало більше 250 туристів. Впродовж туру вони ознайомилися з частиною металургійних процесів, та побачили на власні очі як загартовується запорізька сталь.

Стіна з моніторів, камери відеоспостереження та статистика в реальному часі. Усе це — диспетчерський центр комбінату «Запоріжсталь» саме тут стартує екскурсія індустріальними об’єктами Запоріжжя. Наступна локація – цех гарячої прокатки. Тут зі слябів розігрітих до 1100 градусів, викочують сталеві листи. Гості від процесу в захваті. Екскурсанти відвідали і цех холодної прокатки. Тут за допомогою хімічних процесів підвищують якість металу. Туристів дивує невелика кількість співробітників. Наостанок туристична група відвідала зоокуточок “Запоріжсталі”. Він розташований біля управління залізничного транспорту комбінату. Тут, дивлячись на тварин та птахів, завжди можна перепочити

Для учасників екскурсії немає вікових обмежень, тож на комбінат завітали і діти. Усі складні технологічні процеси фахівці пояснюють простими словами.