Сайт Запорізького обласного туристично-інформаційного центру

  • Головна /
  • Новини /
  • Яскраві моменти закриття концертного сезону запорізької філармонії
29.05.2019

Яскраві моменти закриття концертного сезону запорізької філармонії


Програма до закриття 79-го концертного сезону у філармонії об’єднала найяскравіші номери сезону. Звучали різноманітні композиції, від вишуканої класичної музики до сучасних естрадних мелодій і джазових імпровізацій.
Співали вокалісти: народна артистка України Любов Малицька, провідні майстри сцени Юлія Якса і Микола Кветко, солісти філармонії Вікторія Шестакова, Поліна Гонтар, Тетяна Лаврик і Герман Романченко. Виконавська майстерність продемонстрував струнний квартет. Як завжди, професійно виступили концертмейстери Лариса Гнедіш (фортепіано), Іоланта Дамаскіна (фортепіано) та Світлана Зеленська (фортепіано). А ліричні мелодії саксофона звучали у виконанні Ярослава Миколаєва.

Національним колоритом програму наповнив академічний козацький ансамбль пісні і танцю «Запорожці». А також ансамбль бандуристів «Божена». Разом з колективом бандуристів виступили артисти розмовного жанру Анна Миронова і Олексій Блінов. вони виконали уривок з музично-поетичної програми «Сподіваюся бути почутою», показавши красу української ліричної поезії.
Джазовими композиціями гостей програми радував колектив «Диксиленд» артистів академічного симфонічного оркестру філармонії.

Гостями програми стали талановиті музиканти – Дар’я Ангеловская і Олександра Зворигіна, які здивували слухачів концертним номером з поєднанням ніжних звуків арфи і гобоя.