Сайт Запорізького обласного туристично-інформаційного центру

  • Головна /
  • Новини /
  • Юні краєзнавці з Мелітополя виявилися кращими на «Лисій горі»
23.05.2019

Юні краєзнавці з Мелітополя виявилися кращими на «Лисій горі»Юні мелітопольські краєзнавці-географи показали клас на XII обласному природно-краєзнавчому зльоті «Знай, люби, бережи», який проходив на території турбази «Лиса гора» в Василівці на минулому тижні.

За підсумками зльоту збірна Мелітополя в загальнокомандному заліку географічного напрямку в молодшій віковій групі посіла I місце.

Зліт був організований Запорізьким обласним центром туризму і зібрав 10 команд з Енергодара, Мелітополя, Чернігівського, Більмакского, Василівського, Бердянського і Мелітопольського районів, а також КУ «Центр туризму».
Змагалися учасники за двома краєзнавчими напрямками: географічному і екологічному, розповіла завідуюча туристсько-краєзнавчим відділом Центру позашкільної освіти Тетяна Волошенюк. Конкурсна програма зльоту була розписана на два дні. Юним туристам довелося показати свої «Візитки», продемонструвати знання і вміння на туристсько-спортивної дистанції, пройти тестування на знання рідної природи і бліц-опитування «Ерудити-краєзнавці».

Але найскладнішим і відповідальним виявився «Контрольний природно-краєзнавчий маршрут», який складався з 6 етапів: геологічні, гідрологічні, ґрунтознавча, метеорологічні, топографічні дослідження і визначення формули лісу. І мелітопольська команда «Ритм» гідно впоралася із завданням.

До складу міської збірної увійшли Марія Кожевнікова, Вікторія Костевич, Юліана Філіппова, Максим Шевкопляс, Єлизавета Буторіна, Максим Селезньов (керівник Наталія Костикова), Христина Середина і Денис Онищенко (керівник Олена Зуєва).