Сайт Запорізького обласного туристично-інформаційного центру

  • Головна /
  • Новини /
  • Ювілейний «СВІТ ВЕЛИКИХ СЕРДЕЦЬ» об’єднав таланти дітей та учнів з особливими потребами
23.04.2019

Ювілейний «СВІТ ВЕЛИКИХ СЕРДЕЦЬ» об’єднав таланти дітей та учнів з особливими потребами

У палаці культури «ЗАЗ» відбувся ювілейний десятий інтегративний захід «Світ великих сердець». Його ініціатором є Запорізька обласна громадська організація «Флоренс», який проводиться за підтримки Служби у справах дітей облдержадміністрації.

За словами організаторів, мета заходу – інтеграція дітей та молоді з особливими потребами у суспільство, привернення уваги громадськості до їх проблем.

Учасники акції – діти та молодь з особливими потребами, їхні батьки, волонтери, школярі, вихованці інтернатів, творчі колективи міста та всі, кому ця проблема небайдужа.

Для дітей та молоді з особливими потребами виступ на сцені є справжньою перемогою над собою, подвигом, до якого вони старанно готувалися.

На думку начальника Служби у справах дітей облдержадміністрації Антоніни Матвеєвої, мета, яку ставили організатори фестивалю, досягнуто.

– Сцена об’єднала особливих дітей з вадами здоров’я та звичайних школярів. Дуже важливо, щоб діти не соромилися того, що вони особливі, спілкувалися між собою та не боялися виходити на сцену. Коли діти виступають та взаємодіють разом, то неможливо визначити, де яка дитина, та й діти не бачать різниці поміж собою, – зазначила Антоніна Матвеєва.

Наприкінці концерту діти отримали подарунки: солодощі, іграшки та канцелярське приладдя.

Вперше захід під назвою «Світ великих сердець» було організовано 4 грудня 2009 року. Тоді на свято завітали 200 гостей, для яких виступали 43 талановиті дитини. Відтоді щороку ці цифри зростали і вже з 2015 року свято відвідує від 400 до 500 гостей.

У 2019 році в ювілейному святі взяли участь понад 300 гостей та 150 юних талантів.

Загалом за 10 років учасниками свята були 413 волонтерів, 699 талановитих хлопців та дівчат вийшли на сцену, було представлено 119 творчих номерів, завітали 3303 глядачів з усього міста та області, створено 288 ігрових станцій перед концертом, на яких було виграно безліч цукерок, канцелярського приладдя, іграшок тощо.