Сайт Запорізького обласного туристично-інформаційного центру

11.03.2019

Запоріжжя приймає престижний музичний конкурс

10 березня в Запоріжжі стартував ІІ відкритий конкурс молодих піаністів. За звання кращого віртуоза боротимуться 47 юних музикантів зі всієї України в трьох вікових категоріях. Наш регіон представлятимуть піаністи з Запоріжжя, Мелітополя, Гуляйполя та Чернігівки.

Традиційно змагання проходять в Запорізькому музичному училищі ім. П. Майбороди.

На урочистому відкритті конкурсу, молодих піаністів привітали члени журі та спонсори. Другий рік поспіль конкурс проходить за підтримки народного депутата України, голови Запорізької територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Ігоря Артюшенка, який і сам закінчував музичне училище ім. Майбороди.

Підтримку в проведенні конкурсу також надали депутат Запорізької міської ради фракції «Солідарність» Микола Бєлий та засновник мережі ZOG Олег Серовський.

З новим важливим етапом в творчому житті піаністів привітав директор Департаменту культури, туризму, національностей та релігій Запорізької облдержадміністрації Владислав Мороко.

Конкурс молодих піаністів триватиме два дні. 10 березня відбудуться конкурсні прослуховування учасників: з 10.00 – І вікової категорії, з 11.30 – ІІ вікової категорії, з 15.00 – ІІІ вікової категорії.
12 березня з 10.00 продовжаться конкурсні прослуховування ІІІ вікової категорії, а вже о 14.00 відбудеться нагородження переможців та гала-концерт.
Запрошуємо запоріжців підтримати своїх улюбленців. Вхід на конкурс – вільний.