Сайт Запорізького обласного туристично-інформаційного центру

  • Головна /
  • Новини /
  • Запорізька молодь відсвяткувала «ДЕНЬ ЄВРОПИ» переглядом швейцарської кінострічки
20.05.2019

Запорізька молодь відсвяткувала «ДЕНЬ ЄВРОПИ» переглядом швейцарської кінострічки

У Запорізькому обласному центрі молоді відбувся захід «Європейський тиждень «Європа крізь кінопризму», до якого могли долучитися всі охочі. Його метою було підвищення рівня обізнаності та поінформованості молоді щодо євроінтеграційних процесів, культурної спадщини європейських країн, інтеграції європейських цінностей у молодіжне середовище.

Молоді люди розділилися на команди та відповідали на запитання Євроквізу – вікторини на тему Європейського союзу, що дозволяє перевірити свої знання на тему політичного устрою, цінностей, культури та взаємовідносин між Україною та Європою. Серед учасників були присутні учні 8-9 класів, які анітрохи не відставали від доросліших членів команд за рівнем знань про ЄС. Обраний формат заходу дозволив залучити якомога більше молоді різного віку до участі та неформально презентувати для них щось нове про ЄС.

За результатами семи турів Євроквізу перемогла команда «Покоління», проте жоден з учасників не пішов з Центру молоді без подарунків. Спонсори підготували багато подарунків – інформативні журнали на тему освіти та культури Німеччини, еко-сумки, флешки та багато різноманітної канцелярії. Представництво ЄС привітало символічними синіми футболками із зірками – ідентичними прапору, брелоками та браслетами.

Учасники також переглянули драматичний фільм «За вітром» («Le Vent Tourne»), який надали Посольство Швейцарії та компанія Arthouse Traffic.