Сайт Запорізького обласного туристично-інформаційного центру

  • Головна /
  • Новини /
  • Запорізька школа-інтернат «ДИВОСВІТ» відкриває нові горизонти культурно-освітнього партнерства
29.05.2019

Запорізька школа-інтернат «ДИВОСВІТ» відкриває нові горизонти культурно-освітнього партнерства

З метою популяризації української культури та налагодження співпраці делегація вчителів та учнів Малобілозерської школи-інтернату «Дивосвіт» здійснила міжнародну культурно-освітню поїздку до Австрії.

Дивосвітівці завітали до української суботньої школи у Відні, яка розташована в центрі австрійської столиці, в історичній будівлі – віденському «замку Гаррі Поттера». Це справжній осередок українства у Відні, де в патріотичному дусі виховують та навчають дітей українських емігрантів. У закладі звучить українська мова, а учні та вчителі одягнені у вишиванки. Директор школи Аліна Головіна ознайомила з системою освіти українців у Австрії, провела цікаву та змістовну екскурсію школою та запросила відвідати уроки. Учні із задоволенням поспілкувалися з однолітками та провели майстер-клас з виготовлення керамічних виробів для всіх охочих. Всі присутні отримали у подарунок власноруч створені керамічні сувеніри на згадку про зустріч.

Учні «Дивосвіту» здійснили також екскурсію старовинним аристократичним Віднем, який вразив своєю вишуканістю.

Наступна зупинка подорожі була в Будапешті – тисячолітньому місті королів і замків на берегах величного Дунаю. Особливо запорізьку делегацію вразив зовнішній вигляд будівлі угорського парламенту, неперевершені мости через річку Дунай, площа Героїв, пам’ятник, присвячений євреям, розстріляним у роки Другої світової війни в Будапешті.

Запорізькі вчителі сподіваються на продовження плідної співпраці з колегами з Австрії.