Сайт Запорізького обласного туристично-інформаційного центру

15.08.2019

Запорізькою Хортицею зацікавився Офіс Президента

Запорізька влада отримала лист від Офісу Президента України, в якому йдеться про початок пошуку проектів розвитку в регіонах. Вирішили, що одним з представлених проектів буде розвиток Національного заповідника «Хортиця». І напрацювання співробітників і влада збільшить шанси на держфінансування для розвитку туризму.
Острів Хортиця – одне з семи визнаних чудес України і обов’язок обласної влади допомагати знаходити кошти для розвитку базової інфраструктури острова. На минулій сесії депутати облради виділили мільйон гривень для того, щоб створити новий туристичний об’єкт, відновити і розширити вбиральні на острові і на багато іншого.
«Однак наше головне завдання з керівництвом заповідника – стрімкий розвиток Хортиці. Туристів повинні бути не 100 000, а мільйони щорічно. Ми в це віримо і зробимо все можливе, щоб в найближчі 3-5 років з допомогою бюджетів всіх рівнів – місцевого, обласного, державного – тут була перлина, яка відома на весь світ і цікава для туристів з усього світу », – поділився планами перший заступник голови облради Єгор Семенков.
Обласна рада, депутати, усвідомлюють, що Хортиця – це, з одного боку, об’єкт національний, а з іншого – це візитна картка нашого краю. Всі хочуть, щоб об’єкт виглядав гідно. «І, незважаючи на міністерське підпорядкування« Хортиці », депутати обласної ради підтримують нас», – підкреслив директор заповідника Максим Остапенко.