Сайт Запорізького обласного туристично-інформаційного центру

  • Головна /
  • Новини /
  • Запорізький митець і філософ презентував книгу «ПРО ПРИРОДУ»
19.05.2019

Запорізький митець і філософ презентував книгу «ПРО ПРИРОДУ»

У рамках «Поетичного травня» у Запорізькій обласній універсальній науковій бібліотеці відбувся творчий вечір поета, перекладача, філософа, голови обласної організації Національної спілки письменників України, члена Національної спілки журналістів України Олександра Медка.

Цього року письменник став лауреатом міжнародної Літературно-мистецької премії імені Пантелеймона Куліша за книжку «Хора» та Міжнародної літературної премії імені Григорія Сковороди «Сад божественних пісень» за глибоке філософське осмислення нашої реальності і переклади давньогрецьких поетів-філософів у книзі «Буття і порожнеча».

Звучали його вірші у авторському виконанні. Митець розповідав читачам про себе, про свої творчі плани, презентував свою четверту книгу «Про природу», наповнену глибоким філософським змістом. Книга видана у рамках заходів «Програми сприяння розвитку інформаційної галузі області на 2016-2020 роки», що реалізує коштом обласного бюджету Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації. До збірки увійшли нові поезії автора і низка перекладів творів Парменіда, Платона, Ксенофана, Плотіна та Святого письма «Екклезіаста».