Сайт Запорізького обласного туристично-інформаційного центру

  • Головна /
  • Новини /
  • Запорізький пляж на Правому березі реконструюють до літа
29.04.2019

Запорізький пляж на Правому березі реконструюють до літа

У Запоріжжі продовжується реконструкція Правобережного пляжу. Зараз виконуються роботи на його лівій частині. Підрядники під час наради з мером міста Володимиром Буряком запевнили його, що завершать реконструкцію цієї частини пляжу до літа. У результаті влітку вона буде відкрита для відпочиваючих. Про це повідомляє офіційний сайт мерії.

Правобережний пляж знаходився під загрозою зникнення, адже його розмивали води Дніпра. У результаті площа пляжу постійно зменшувалася. На деяких ділянках фактично не залишилося піску. Для того щоб врятувати одне з улюблених місць відпочинку громадян минулого року було прийняте рішення про проведення реконструкції. Проект розбито на три черги. Окрім пляжної зони тут передбачено пандус, огорожу, освітлення, водовід і дощову каналізацію, укладання плитку, облицювання підпірної стінки тощо.

Роботи на Правобережному пляжі стартували влітку 2018 року на лівій частині пляжу, яка розташована далі від греблі «Дніпрогесу». Розпочали з заміни піску. У торцевій частині пляжу виконане відсипання бутовим каменем. Це повинно захистити пляж від розмивання дніпровськими водами. Реконструкція продовжилася у поточному році.

На даний момент вже змонтовано підпірну стінку з влаштуванням пандусу, а також дощову каналізацію, підготовлено основу під тротуар. На черзі встановлення малих архітектурних форм, облаштування сходинок, а також доріжок на пляжі, благоустрій. Зокрема буде встановлено тіньові навіси, кабінки для перевдягання, тенісні столи. Поряд з пляжем підготують територію для облаштування газонів та висадження дерев. Зелені насадження планують висадити вже восени.