Сайт Запорізького обласного туристично-інформаційного центру

Аквапарк Мис Доброї Надії

м Бердянськ, вул. Макарова 2-В

(066) 060-16-17; (06153) 4-48-23

www.aquapark.in.ua

Другий за розмірами аквапарк в Україні розташований на самому початку Бердянської коси. Вражають не тільки його розміри, але й зміст. У центрі аквапарку розташовані два величезні басейни, джакузі, навколо яких розкидано понад 3 500 шезлонгів з парасольками.

Втім, головне у аквапарку — це водні атракціони. У «Мисі Доброї Надії» їх понад 20. Деякі гірки сягають 16 м заввишки («Чорна діра», «Кільце Астероїдів»), і 150 м завдовжки («Чорна діра»). Шанувальники високих швидкостей вподобають атракціони «Тайна Бермудів» та «Вільне падіння». Перший подарує відчуття сильного коловороту, до якого людина потрапляє на швидкості 10 м/с. Назва другого атракціону промовляє сама за себе. Швидкість спуску на ньому сягає 12 м/с. Популярністю користується 150-метрова гірка «Драконови гори». Сплав відбувається на 1 – 3-місних плотах у цілковитій темряві зі швидкістю 7 м/с. Найекстремальнішими атракціонами «Мису Доброї Надії» є «Бумеранг» та «Дев’ятий вал».

Передбачені розваги і для маленьких відвідувачів аквапарку. Дитяча зона виконана у вигляді середньовічної фортеці, що стоїть на березі великого басейна, завглибшки 0,4 – 0,6 м. Тут є дитячі гірки, веселі фігури дельфінів, дитяче кафе на 100 посадкових місць.

На території комплексу працюють кафе, ресторан, а вечорами проводяться «пляжні» вечірки за участю запрошених зірок.