Сайт Запорізького обласного туристично-інформаційного центру

  • Головна /
  • Новини /
  • Автори travel-проекту Ukraїner видали книгу фотоісторій про Україну
27.04.2019

Автори travel-проекту Ukraїner видали книгу фотоісторій про Україну

До багатьох історій, що увійшли в книгу, є продовження, зашифроване в QR-коді – він приведе читачів на відповідну сторінку сайту ukrainer.net.

Автори медіа-проекту про довгострокову експедицію українськими провінціями – Ukraїner – анонсували випуск книги-альбому “Ukraїner. Країна зсередини”, яка підсумує майже трирічну подорож унікальними куточками України. Як розповів автор проекту Ukraїner, письменник і журналіст Богдан Логвиненко, збірник дивовижних фотоісторій побачить світ завдяки “Видавництву Старого Лева” уже у травні.

Хоча до офіційної презентації книги залишилося ще кілька тижнів, попередній продаж уже відкрито. Перші екземпляри читачі зможуть отримати з 18 травня.

“Ukraїner почався зі спроб пояснити іноземцям у десятках відвіданих мною країн світу, що таке Україна. Я розповідав про мою країну або бодай ту частину світу, де вона розташована, дітям на віддалених островах індонезійського архіпелагу, бедуїнам у аравійській пустелі, бабусям та дідусям із польського клубу пенсіонерів, членам туристичних клубів та відвідувачам іноземних фестивалів. За роки подорожей, лекцій і розмов про Україну в різних частинах світу найбільше бракувало емоції. Чогось, що б вражало та запам’ятовувалось, залишалось у пам’яті та асоціювалося з моєю країною. Після мандрів світами й повернення додому хотілося знайти образ сучасної країни, цю коротку й дуже промовисту відповідь на запитання: “Ти звідки?”, – розповідає Логвиненко.

Саме у пошуках відповіді на це питання команда Ukraїner протягом трьох років досліджувала історичні регіони України: вивчала побут, слухала розповіді людей, які створюють щось унікальне у великих містах і найвіддаленіших куточках країни. За цей час до проекту приєдналося кілька волонтерів: авторів, редакторів, транскрибаторів, режисерів, монтажерів, перекладачів, дослідників, дипломатів-комунікаторів…

Книга-альбом “Ukraїner. Країна зсередини” розповідає про першу експедицію, якою охоплено всі історичні регіони – від Слобожанщини до Поділля, від Волині до Таврії. За словами Логвиненка, до багатьох історій, що ввійшли в книгу, є продовження, зашифроване в QR-коді – він приведе читачів на відповідну сторінку сайту ukrainer.net.

Зауважимо, що матеріали ukrainer.net переведено на дев’ять мов. Планується також англомовна версія і самої книги.