Сайт Запорізького обласного туристично-інформаційного центру

  • Головна /
  • Новини /
  • Бердянська майстриня створює арт-об’єкти з вторсировини
10.07.2019

Бердянська майстриня створює арт-об’єкти з вторсировини

Макулатура, клей, фарби, гладкі камінці і політ фантазії – рукодільниця вражає уяву незвичайними роботами з підручних матеріалів.
Професійна діяльність Марії Ховріковой далека від творчості – маючи вищу освіту економічного спрямування, вона більше 14 років пропрацювала у фінансовій сфері, та й на сьогоднішній день працює в сегменті готельного бізнесу. Кілька років тому, готуючи шкільну саморобку разом з сином, звернула увагу на внутрішній інтерес до рукоділля, вірніше, до його авторському баченню.- У дитинстві я закінчила художню школу, але дуже тривалий час навіть не торкалася до кисті. Ось вже точно не думала, що коли-небудь це стане моєю величезною потребою, – посміхаючись, згадала Марія.

Починала майстриня з малого, захоплюючись експериментальної стороною творчості. Перші її роботи говорять про пробах-пошуках свого напрямку.Природа натхнення для майстрині має медитативний характер. Вона любить сам процес створення чогось з простих матеріалів. Найяскравіші її вироби виконані в техніці пап’є-маше. Цікаво, що роботи Марії об’ємні і часто доповнені незвичайними елементами. Наприклад, оснащені невеликий замаскованої підсвічуванням. Нестандартність підходу, незвичайне поєднання колірної гами, авторське бачення арт-об’єктів майстрині привертають увагу цінителів тонкої художньої краси. Адже часто люди тільки ворожать – з чого ж зроблена та чи інша виріб.