Сайт Запорізького обласного туристично-інформаційного центру

  • Головна /
  • Події /
  • Відвідайте екскурсію «ГУЛЯЙПОЛЕ З ПРИСМАКОМ КОХАННЯ»…

Відвідайте екскурсію «ГУЛЯЙПОЛЕ З ПРИСМАКОМ КОХАННЯ»…

14 лютого в Україні святкують День закоханих. Це щедре почуття спонукало наших предків на подвиги та жертви в ім’я любові. У славній історії міста Гуляйполе ця тема не залишить байдужим жодного, хто дізнається про неї.

Гостей та жителів міста запрошують на нову екскурсію з родзинкою. Завітавши у краєзнавчий музей ви зможете не просто зануритися в історію нашого славного міста, а й дізнатися багато цікавого про безмежне кохання наших предків: трагічне, або щасливе.

У розділі археології Ви дізнаєтесь про те, чому кохання скіфянок було «до гробу» не в переносному, а в прямому значенні.

У розділі козацтва почуєте за що козаки спалили на вогнищі Грицька.

У кімнаті Мелешкових, затамувавши подих, прослухаєте неймовірну історію про те, чому найбагатша наречена Гуляйполя Олександра Цапко залишилася без спадку.

У періоді Другої світової не просто поглянете у вічі солдатам Перемоги, а й дізнаєтесь про приголомшливу історію кохання Павла та Ніни Дубченків.

Звичайно, не оминемо і Нестора – дізнаєтесь про три кохання Нестора Махна, та ще багато цікавого.

За бажанням відвідувачів історичний екскурс продовжать на вулицях міста, де дізнаєтесь про гуляйпільських Ромео та Джульєту та про любовну трагедію Тетяни Карманової.

Замовити екскурсію можна за попереднім записом за телефонами: 050 95 79 490, або 4 -12- 54.