Сайт Запорізького обласного туристично-інформаційного центру

  • Головна /
  • Новини /
  • ФЕСТИВАЛЬ ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ та ФЕСТИВАЛЬ ЮНАЦТВА ТА МОЛОДІ назвали найкращих
25.06.2019

ФЕСТИВАЛЬ ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ та ФЕСТИВАЛЬ ЮНАЦТВА ТА МОЛОДІ назвали найкращих

У м. Бердянськ відбулися XXIV Всеукраїнський фестиваль дитячої творчості «Топ-Топ» та фестиваль юнацтва та молоді «Зірки Азову».

Всеукраїнський фестиваль дитячої творчості «Топ-Топ», фестиваль для юнацтва та молоді «Зірки Азову» засновано Департаментом культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації, Бердянською міською радою Обласним методичним центром культури і мистецтв.

Ці фестивалі проводяться щорічно у червні місяці.

Цього року конкурсанти змагалися у п’яти вікових категоріях – з 5 до 25 років. Конкурсна програма фестивалю традиційно проходила за жанрами: виконавці народної пісні, сучасної популярної естрадної пісні народної пісні в естрадній обробці; авторської пісні (солісти, дуети, колективи); виконавці народної, класичної, бальної, модерн, степ (солісти, дуети, колективи) хореографії, сучасного ритміко-пластичного та естрадного танцю; виконавці у жанрі художнього слова; виконавці циркового жанру; виконавці інструментальної музики.

Учасників і гостей свята заходу привітала заступник начальника головного управління стратегічного планування та розвитку Директорату стратегічного планування та європейської інтеграції Міністерства культури України Оксана Іонова. Заступник директора–начальник управління культури і туризму Департаменту культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації Марина Анісімова зазначила, що кожного року фестиваль відкриває нові імена, а виступи учасників вражають своєю майстерністю.

Окрім конкурсних програм для учасників була організована різноманітна програма для відпочинку.

Гран-прі фестивалю отримав колектив «Фольклорні іскриці» недільної школи Васіл Левски Болгарського товариства «Родолюбіє» з Бердянська.

Спеціальним призом від Міністерства культури України за автентичне виконання пісні нагороджена Олександра Трет’якова з м. Бердянськ.

Мирослава Руденко (м. Бердянськ) за свій хореографічний номер «Сила слова» отримала спеціальний приз від Департаменту культури, туризму національностей і релігій облдержадміністрації.

Спеціальний приз від президента Всеукраїнського фестивалю дістався зразковому колективу спортивного бального танцю «Едельвейс» м. Бердянськ.

Журі також відзначило й інших конкурсантів − в усіх номінаціях були визначені найкращі. Переможців фестивалю нагородили дипломами та подарунками.

Загалом цього літнього сезону в курортному місті Бердянськ відбудеться 20 фестивалів.