Сайт Запорізького обласного туристично-інформаційного центру

27.04.2021

Кирилівка зустріне гостей новими унікальними фотолокаціями.

До курортного сезону Кирилівка готує нові цікаві, захоплюючі та унікальні фотолокації. Вже зараз у нашому курортному селищі тривають роботи, щодо встановлення на вулицях нових об’єктів інфраструктури. Більшість з них, як завжди, будуть ексклюзивними і займуть гідне місце серед фотозон та пам’ятників, які по праву можна вважати візитними картками курортної Кирилівки.
Достовірно відомо про 3 нових туристичних об’єкти інфраструктури селища, які вже спроектовані та знаходяться у процесі реалізації та встановлення. Перший заступник кирилівського селищного голови Марина Логінова каже, що два з них будуть змонтовані до початку літа, а третій – у червні-липні. Також Марина Василівна повідомляє, що трьома новими туристичними локаціями у цьому році керівництво Кирилівки не обмежиться. У планах розробка та реалізація інших цікавих для туристів проектів.
Ті ж, які вже готові до монтажу, займуть своє місце у центрі селища, на Приморському бульварі (біля пішохідного фонтану та ліхтарів-музикантів) та замість стели на в’їзді до території автовокзалу. https://www.facebook.com/groups/248929382988746/permalink/465023938045955