Сайт Запорізького обласного туристично-інформаційного центру

31.07.2020

Літературно-мистецький фестиваль Toloka

В Запоріжжі відбудеться перший в цьому році літературно-мистецький фестиваль під відкритим небом 13-23 серпня 2020 року на 5 локаціях Запоріжжя відбудеться Літературно-мистецький фестиваль Toloka: Читання, поетичні батли, дискусії, лекції, екскурсії, презентації новинок, концерти, вистави, рейви, виставки і цілих 4 дня розваг для дітей – і все це у центрі Запоріжжя.

 

 

 

 

Літературно-мистецький фестиваль Toloka відбудеться на 5 локаціях міста:
– каскад фонтанів Райдуга (велика концертна сцена, читання, презентації-пікніки)
– площа Маяковського (мала сцена та Дитячий простір Toloka.Діти)
– проспект Маяковського (історико-урбаністичний майданчик, книжковий ярмарок)
– арт-простір “Дві Башти” (вистави, рейви та літературні вечірки)
– урочище Сагайдачне (читання на воді; музичні читання тощо)

Хедлайнери фестивалю – Сергій Жадан та Юрій Журавель із концертами та літературними читаннями. Повний список хедлайнерів шукайте на сторінках Толоки.

Родзинкою фестивалю стане маркетплейс для українських видавців. Його створять для підтримки видавництв, що зазнали збитків під час карантину. Маркетплейс на платформі фейсбук дозволить безкоштовно розміщувати видавцям свої продукцію, а відвідувачам – купляти її з приємною знижкою. Подробиці шукайте на сторінках Toloka у соцмережах:
www.facebook.com/toloka.art
www.instagram.com/toloka.art
Організатори гарантують дотримання усіх карантинних норм, що будуть дійсними на час проведення фестивалю – 13-23 серпня.
Для комфорту відвідувачів фестиваль працюватиме із 16:00 до 22:00 щодня.

Вхід вільний!

Проєкт «Літературно-мистецький фестиваль «Toloka 2020» реалізується ГО «Мейнстрім» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)