Сайт Запорізького обласного туристично-інформаційного центру

16.03.2021

Марафон по запорізьки “RNZP. 5 вікендів”.

В Запорізькій області стартував перший забіг марафон “RNZP. 5 вікендів”. Таку акцію обласна влада організувала, щоб залучити людей до занять спортом. А також показати найкращі туристичні місця Запорізького регіону.

Всього марафон пройде у п’яти місцях – садибі Попова, на узбережжі Азовського моря, острові Хортиця, Кам’яній Могилі, Гуляйполі.

13 березня у м. Василівка відбувся перший забіг марафону «RNZP. 5 вікендів». Натхненником і лідером команди організаторів спортивного заходу виступила заступниця голови обласної державної адміністрації Злата Некрасова. Взяти участь у марафоні вийшли більше 200 жителів і гостей Василівки. Поряд зі Златою Некрасовою дистанцію здолав депутат Запорізької обласної ради, голова Токмацької міської федерації боксу Аскад Ашурбеков. Забіг стартував від дитячого садочка «Малятко» та завершився біля центрального входу до музею «Садиба Попова», який є однією з «туристичних перлин» нашої області. На фініші учасників марафону чекали представники міської влади м. Василівки. Злата Некрасова вручила міському голові Сергію Каліману подяку за всебічну підтримку в організації суспільно-важливої акції.  «Дякую усім учасникам сьогоднішнього марафону. Ми сьогодні побачили безліч щасливих облич, гарні емоції і радість! Побачили, як людей об’єднує спільна ідея і мета. Вся Україна повинна дізнатися які у нас є туристичні об’єкти та визначні пам’ятки. А обласна адміністрація у цьому допоможе», – зазначила заступниця голови обласної державної адміністрації. Наступний етап марафону «RNZP. 5 вікендів» відбудеться 20 березня у м.Гуляйполі.