Сайт Запорізького обласного туристично-інформаційного центру

28.06.2019

Мелітополь накрила різнобарвна хвиля фарб

У Мелітополі пройшов фестиваль фарб Холі.

Цього року локацією для проведення свята була обрана майданчик поблизу молодіжного центру “People.ua”. Саме “Піпл” і управління молоді та спорту є організаторами цього заходу. А саме свято приурочили до Дня Конституції України та Дня молоді.

Уже за півгодини до початку свята тут потроху збиралася молодь, якій не терпілося отримати заповітні фарби і розфарбувати себе і друзів. І ось почався фестиваль. До мелітополю вийшов танцювальний колектив з центру «Позитив», який проводив майстер-клас по зумба-фітнесу. Всі присутні, не соромлячись, повторювали запальні рухи. Танцювали всі – діти і їх батьки, і навіть ведучі. Забавно, що найменші жителі нашого міста, яким від сили років 5, дивилися на танцюристів і з особливим старанням намагалися повторювати їх руху. З боку малюки виглядали дуже мило. Так, присутні станцювали з танцюристами кілька танців.

А потім дітлахам роздали різнокольорові фарби – фіолетові, зелені, жовті, помаранчеві, червоні. Але найактивніші мелітопольці все ж не витримали до офіційного старту кидання фарб і розфарбовували себе.

І ось нарешті офіційний старт. Ведучий відраховує час, всі готуються, з передчуттям розкриваючи пакети з фарбою. 1, 0 … Поїхали! І ось на мелітопольців полетіли різнокольорові фарби: розфарбовували один одного, батьків і просто поруч стоять людей. Над майданчиком піднялися стовпи кольоровий пилу, лунав сміх і радісні крики. Дітвора, якій здалося мало фарб, збирала їх прямо з землі. А деякі, не шкодуючи одягу, падали на землю і повністю – з ніг до голови вимазувати в фарбі. Як пояснили організатори, переживати за одяг не варто, так як фарба легко змивається.

На майданчику ще близько півгодини після закінчення свята панувала весела, жартівлива атмосфера, мелітопольці раділи, бавилися і фотографувалася.

Свято пройшло весело і шумно.