Сайт Запорізького обласного туристично-інформаційного центру

ОБЛАСНА ВЛАДА СПРИЯЄ РОЗВИТКУ МЕРЕЖІ ЕКОТУРИЗМУ

15 березня за ініціативи заступника голови Запорізької облдержадміністрації Злати Некрасової пройшла нарада щодо реалізації проєкту «Розвиток мережі екотуризму у регіоні Чорного моря» Developing Ecotourism Net in Black Sea Region – ECOTOUR-NET BSB79.

Захід відбувся за участі директора Агенції регіонального розвитку Аскада Ашурбекова, директора департаменту туризму, культури та релігії облдержадміністрації Владислава Мороко, директора національного заповідника «Хортиця»  Максима Остапенко та експерта з екотуризму Інесси Носенко.

Проект реалізується Агенцією регіонального розвитку Запорізької області з квітня 2019 року. 90% від його витрат – це грантові кошти від міжнародних донорів.

На сьогодні уже розроблені два туристичних веломаршрути. У найближчих же планах –  придбання велосипедів, встановлення інформаційних вказівників, велопаркінгів, дерев’яних зовнішніх меблів. Також учасники проєкту планують організувати власний та взяти участь у міжнародному крафтовому фестивалі, провести навчання з екотуризму, організацувати спільний з партнерами вебпортал, розробити промоматеріали та туристичні посібники.

Планується що вже в найближчі місяці запоріжці та гості області уже зможуть користуватися веломаршрутами, розробленими в рамках реалізації проєкту. https://www.zoda.gov.ua/news/54565/oblasna-vlada-spriyaje-rozvitku-merezhi-ekoturizmu.html?fbclid=IwAR2zBHdsIgcTgr0BW4cuigX2wlAEO8g1MhZ0Ij6rG5ix2eLSkqScLkD1cY0